КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ПРИЙНЯТО

З 1 по 5 лютого 2021 року на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини відбулися дистанційні курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови на тему «Сучасні підходи до навчання іноземних мов». Участь в курсах взяло 28 учителів із Черкаської, Кіровоградської, Одеської та Київської областей. Курси проводила доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Колісніченко Ангеліна Іванівна.
Серед основних завдань, що обговорювались на заняттях були принципи комунікативного підходу у навчанні англійської мов, методи та підходи у навчанні англійської мови. Крім того учасники курсів мали нагоду ознайомитися з різними методами навчання англійської мови, спостерігаючи за їх застосуванням шляхом онлайн трансляції відео матеріалів. Перевагою курсів у практичному аспекті була можливість роботи з комунікативними вправами з метою опанування різних способів трансформації некомунікативних вправ в комунікативні.

Окрім методичної компетентності учасники курсів удосконалили іншомовну комунікативну компетентність, а також – інформаційно-цифрову завдяки можливості працювати з новими онлайн інструментами Mentimeter, Padlet, Google Classroom, Google Meet, Google form, Youtube та іншими Інтернет-ресурсами.

" data-title="КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ПРИЙНЯТО">