КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ-НОВИЙ СТАРТ!

До уваги всіх, хто зацікавлений у вивченні іноземної мови!!!!!
На кафедрі іноземних мов розпочинається набір на курси іноземних мов. Слухачі курсів мають можливість розпочати вивчення англійської, німецької, французької мови або поглибити свої знання з вищезазначених мов. Курси проводяться у зручний час висококваліфікованими викладачами за доступну оплату.

Всіх бажаючих просимо звертатись на кафедру іноземних мов до Шумаєвої Світлани Петрівни.

" data-title="КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ-НОВИЙ СТАРТ!">

До уваги всіх, хто зацікавлений у вивченні іноземної мови!!!!!