ІЗ РАДІСТЮ ЗАПРОШУЄМО ДО ДРУЖНЬОГО КОЛЕКТИВУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ!

9 вересня 2023 року відбулася зустріч адміністрації факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини зі здобувачами вищої освіти 1 курсу ОС «Бакалавр» та «Магістр» заочної форми навчання у змішаному форматі.
Із вітальним словом до першокурсників звернулася в.о. декана факультету, доктор філософії, доцент кафедри теорії та практики іноземних мов Юлія Казак, яка розповіла про особливості організації освітнього процесу на заочній формі навчання.

Заступник декана з гуманітарно-соціалізаційної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Євгенія Процько довела до відома інформацію щодо настановчої сесії, консультаційних пунктів, системи оцінювання та форм контролю заліково-екзаменаційної сесії. Методист заочної та дистанційної освіти Аліна Лопушенко ознайомила здобувачів вищої освіти із особливостями та формами реалізації дистанційного навчання на факультеті й організацією роботи в інформаційно-освітньому середовищі Moodle.

Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні!

" data-title="ІЗ РАДІСТЮ ЗАПРОШУЄМО ДО ДРУЖНЬОГО КОЛЕКТИВУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ!">

Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні!