ІСТОРІЯ УКРАЇНИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ? – ЛЕГКО!

В умовах сьогодення, коли становлення Української держави має зовнішні та внутрішні виклики, історична спадщина України нерозривно зв’язана з підтримкою міжнародної спільноти. Важко переоцінити значення англійської мови, мови націй та держав якої відіграють вирішальну роль в безпековій та економічній складових України.
Сучасний студент-історик для успішного осмислення історичного минулого повинен вільно орієнтуватися в сучасних політичних реаліях, які і формують історію країни. Серед нескінченного багатства історичних джерел немалу роль відіграють англомовні публікації, які проливають дещо нове світло на екзистенціональні риси формування української нації, її місце на геополітичній карті світу. Вони дають можливість по-новому оцінити історичну спадщину спільну з країнами, культура деяких з яких домінувала протягом багатьох століть існування Української держави.
Відтак, вивчення англійської мови майбутніми студентами історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини є нагальним і вкрай необхідним. Викладач – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Іванчук Анна Петрівна використовує під час викладання навчальний посібник “English for Historians”, який був створений для успішного оволодіння англійською мовою, усвідомлення унікальності, самодостатності Української держави та вільної інтеграції в глобальну спільноту передових націй світу. Завдяки посібнику студенти мають можливість англійською мовою познайомитись з основними епохами України, її місцем у світі в конкретний історичний період, починаючи з давніх часів до Київської Русі, дізнатися про Україну епохи Австро-угорської імперії, Україну в складі Радянського Союзу та історичне сьогодення.

" data-title="ІСТОРІЯ УКРАЇНИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ? – ЛЕГКО!">