ІСТОРІЯ СВЯТА “HALLOWEEN”

З кожним роком все більше і більше країн в ніч з 31 жовтня на 1 листопада відзначають веселе свято Хеллоуїн. Для більшості українців, на відміну від американців, День всіх святих не має особливого символічного значення, але є гарною нагодою неординарно провести час.

Саме так було проведено заняття з іноземної мови (англійської) на технолого-педагогічному факультеті. Студенти ІІІ курсу під керівництвом доцента кафедри іноземних мов І.Ю. Щербань вивчали історію та традиції свята, співали пісні та віршували.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA O

Усі присутні отримали задоволення та пройнялися атмосферою свята!

А чи знаєте Ви, що Хеллоуїн – одне з найдавніших свят у світі. Його історія налічує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського Дня Помони (богині рослин) і християнського «Дня всіх святих». У ньому дивним чином поєднуються кельтська традиція вшановування злих духів і християнська – поклоніння всім святим.

По всій Європі ця ніч відзначала перехід до зими. Вважалося, що в цей час душі померлих відвідують свої колишні будинки, щоб погрітися біля вогню. Вони бродять колом, збираючи пожертви їжі і пиття у решти членів сім’ї. У цю ніч всі бар’єри між нашим і “іншим” світами усувалися, і відкривалися ворота між ними. Так що Хеллоуїн – це ще й спроба зрозуміти зв’язок між нашим і потойбічним світами, а ніч Хеллоуїна – це перехід, ворота з одного світу в інший. Ворота в зиму, в холодний світ, де все живе вмирає, але одночасно готується до відродження, звільняючись від усього зайвого, як дерева від листя.

" data-title="ІСТОРІЯ СВЯТА “HALLOWEEN”">

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA O

Усі присутні отримали задоволення та пройнялися атмосферою свята!