25 вересня 2023 року на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини відбулася зустріч викладачів кафедр факультету з т.в.о. голови відділу охорони праці та пожежної безпеки Оксаною Сергіївною Житньою.
На початку зустрічі до присутніх звернулася в.о. декана факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Юлія Юріївна Казак, яка відзначила важливість події, адже не дивлячись на складні часи, які переживає наша країна, усі освітяни працюють задля створення належних умов для здійснення освітнього процесу, повернення учнів та студентів до очного навчання в аудиторіях закладів освіти усіх рівнів.
Присутні на зустрічі керівник практики по факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз, викладачі кафедри англійської мови та методики її навчання та кафедри теорії та практики іноземних мов, які керуватимуть навчальними та виробничими практиками здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» та «магістр» факультету іноземних мов у 2023-2024 н.р. отримали актуальну інформацію про дотримання норм з техніки безпеки та охорони праці. Особливу увагу присутніх було загострено на виконанні вимог щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій, у т. ч. щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога».
Можна з упевненістю стверджувати, що, пройшовши такий інструктаж, наші методисти зобов’язані і готові далі ділитися отриманими знаннями про необхідність дотримання правил техніки безпеки та охорони життєдіяльності на базах проходження практики.

" data-title="ІНСТРУКТАЖ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ КЕРІВНИКІВ ПРАКТИКОЮ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">