ІНОЗЕМНА МОВА – КЛЮЧ ДО УСПІХУ СТУДЕНТА-ФІЛОЛОГА!

«Філолог» – не просто випускник факультету української або іноземної філології, а людина, що має здібності та інтерес до академічного дослідження літератури і мови. Це людина, яка вправно володіє словом в усному та писемному спілкуванні, вміє тонко, доречно й коректно використовувати всі його можливості. При цьому, це має стосуватися не лише рідної мови, а й іноземної.

Студенти факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини вивчають дисципліну «Іноземна мова (англійська)» у межах двох семестрів 1 та 2 курсів. Завершується дисципліна заліковою формою контролю на першому курсі та екзаменаційною – на другому. Викладання забезпечує кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов  Загребнюк Юлія Володимирівна. Студенти працюють з посібниками: English (навчальний посібник з англійської мови для студентів вищих закладів педагогічної освіти); Граматика англійської мови: теорія. практика. тести (підручник для студентів вищих закладів педагогічної освіти); English for professional purpose (навчальний посібник для студентів філологічних спеціальностей вищих закладів педагогічної освіти); Selected stories of English and American writers (посібник для самостійного читання).

Завдання на заняттях є багатоплановими та різноматніми, проте такими, які мають комунікативну спрямованість та спонукають студентів до активної взаємодії, усних висловлювань, завдяки чому відбувається розвиток навичок монологічного та діалогічного мовлення.

Приємно відзначити, що студенти факультету української філології беруть активну участь у науковому житті кафедри іноземних мов факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. Так, студентки Півненко Владислава, Кашоїд Анастасія, Вергізова Катерина та Бурлака Ірина взяли участь у VIІІ науково-педагогічних читаннях молодих учених, магістрантів, студентів іноземними мовами «The  21st  Century Challenges in Education and Science» (2-3 квітня 2020 рік, м. Глухів). Окрім того, Омельчук Олександра та Попов Ілля  взяли участь у написанні тез у Віснику українсько-туркменського культурно-освітнього центру (Умань, 2019).

Переконані, що непереможна жага до вивчення іноземної мови студентів факультету української філології, їхня активність, розум та знання, отримані на заняттях з іноземної мови, обов’язково стануть їм у нагоді в їхній майбутній професії.

" data-title="ІНОЗЕМНА МОВА – КЛЮЧ ДО УСПІХУ СТУДЕНТА-ФІЛОЛОГА!">