ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНА МАЙСТЕРНЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Останнім часом в Україні спостерігається зростання інтересу до вивчення іноземних мов, що зумовлено суттєвим розширенням можливостей професійного спілкування між представниками різних народів у багатьох сферах людської діяльності: культурі,

освіті, науці тощо. Підготовка інтелектуально розвиненої особистості майбутнього учителя як один із пріоритетів національної системи освіти передбачає вивчення у вищому педагогічному навчальному закладі іноземної мови, яка сприятиме підвищенню його загальноосвітнього рівня, розширенню об’єму знань у галузі культури, науки та техніки. Опанування іноземною мовою виступає необхідною передумовою кар’єрного зростання майбутніх фахівців.
Вагомим фактором успішного розв’язання цієї проблеми може стати впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес вищих навчальних закладів, що дозволяє підбирати такий зміст і методику навчання, які були б адекватні індивідуальним можливостям, відповідали б професійному досвіду, наявній практиці й усвідомленням труднощів у педагогічній діяльності майбутнього учителя.
Проте не всі викладачі готові до впровадження цих технологій у процес підготовки майбутнього фахівця. З цією метою на базі кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було запроваджено Інформаційно-комунікаційну майстерню зі створення електронних посібників з іноземної мови для студентів мовних та немовних спеціальностей університету. Керівником майстерні стала кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов Грітченко Ірина Анатоліївна.

IMG_20160211_121706 IMG_20160211_121718 Заняття проходили у дружній робочій атмосфері. Викладачі опановували знання з укладання та творчого оформлення власних підручників і посібників, представлених у цифровому форматі у програмному середовищі SunRav BookOffice.
Майстерня завершила роботу, проте у наступному навчальному році розпочнеться набір нової групи викладачів. Крім того, з 26 лютого 2016 року на базі кафедри іноземних мов планується розпочати тренінг «Використання засобів Інтернет-технологій у професійній підготовці майбутніх фахівців», де викладачі ознайомляться із найпопулярнішими технологіями мережі з вивчення іноземних мов та їх застосуванні на заняттях, створюватимуть власні сайти та знайомитимуться із правилами безпеки у мережі.

" data-title="ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНА МАЙСТЕРНЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ">