ІІ ГРА КВН “КУБОК РЕКТОРА”

14 листопада в рамках тижня студента в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, а саме в актовій залі Нового корпусу проходила ІІ гра КВН у «Кубка Ректора». У грі приймали участь 5 команд, в тому числі і команда нашого факультету, під назвою «4 поверх».

До складу команди входять:

1. Басюк Яна (11 група)
2. Грабова Тетяна (11 група)
3. Тарасюк Роман (11 група)
4. Середа Людмила (14 група)
5. Калашник Олександр (15 група)
6. Василенко Дар’я (22 група)
7. Ковтун Марина (22 група)
8. Гуменюк Олена (41 група)

Слід зазначити, що команда достойно представила факультет. І хоча вони не пройшли до фіналу, проте отримали цінний досвід, необхідний для участі у наступних іграх. Адже КВН – це не просто розважальна гра, це спосіб життя!

Дякуємо всім учасникам команди за гру, бажаємо перемог у майбутньому.

" data-title="ІІ ГРА КВН “КУБОК РЕКТОРА”">

До складу команди входять:

1. Басюк Яна (11 група)
2. Грабова Тетяна (11 група)
3. Тарасюк Роман (11 група)
4. Середа Людмила (14 група)
5. Калашник Олександр (15 група)
6. Василенко Дар’я (22 група)
7. Ковтун Марина (22 група)
8. Гуменюк Олена (41 група)

Дякуємо всім учасникам команди за гру, бажаємо перемог у майбутньому.