І ТУР КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

11 грудня 2018 року на кафедрі теорії та практики іноземних мов факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся І тур конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Романо-германські мови та літератури (з методикою їх викладання)». До участі у конкурсі було подано чотири наукових дослідження студентів факультету іноземних мов. І місце виборола робота студента-магістранта І курсу спеціальності 035.041 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська Гурського І. Ю. «Екзотизми та урбаноніми в англомовному описі української культури (на матеріалі туристичних путівників серії «AWESOME»), яка буде направлена у Київський лінгвістичний університет для участі у ІІ турі.

" data-title="І ТУР КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ">