Кадровий склад кафедри нараховує 30 осіб професорсько-викладацького та навчально-допоміжного персоналу, з яких 1 – доктор наук, професор, 1 – доктор наук, доцент; 1 – кандидат наук, професор; 13 кандидатів наук, доцентів; 1 – кандидат наук, старший викладач; 4 – старших викладачів; 4– викладачі; 1 – викладач-стажист; 4 лаборанти.
Науково-педагогічні кадри кафедри здійснюють такі види діяльності, як навчальна, організаційно-методична, науково-дослідна у визначеній галузі науки (спеціальності), інноваційна, профорієнтаційна, виховна робота зі студентами. У контексті міжнародної діяльності викладачі кафедри проходять стажування за кордоном у Великій Британії, США, Португалії, Республіці Польща, Латвії; публікують результати своїх досліджень в авторитетних іноземних виданнях; беруть участь у міжнародних конференціях, семінарах і тренінгах. Все це дає можливість професорсько-викладацькому складу кафедри ознайомитися з інноваційними педагогічними технологіями та методами викладання, а також поділитися власним досвідом із європейськими колегами.
Перелік дисциплін, які забезпечує кафедра:
1. Практика усного та писемного мовлення

E–mail: kafam@udpu.edu.ua

Профіль кафедри в Google Academy

Google Scholar

" data-title="ХОЧЕШ СТАТИ ВЧИТЕЛЕМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – ФАХІВЦІ КАФЕДРИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ НАВЧАННЯ ДОПОМОЖУТЬ ТОБІ В ЦЬОМУ!">

Кафедру англійської мови та методики її навчання факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини створено в 2005 р. як відгалуження кафедри практики іноземних мов, заснованої в 1954 році. У свій час тут працювали досвідчені викладачі-професіонали, які зробили вагомий внесок у формування іміджу кафедри та університету в цілому. З 1964 до 1987 кафедру іноземних мов очолювала доцент Єлісєєва В.Л., з 1998 до 2005 р. керівництво кафедрою здійснювала к.п.н., доцент, Заслужений працівник народної освіти України Н.М. Бріт. З 2005 до 2015 р. кафедрою керував доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України О.І. Безлюдний. У період з 2015 по 2020 рік кафедрою керувала кандидат педагогічних наук, доцент А.С. Гембарук. На сьогодні кафедру очолює доктор педагогічних наук, доцент О.С. Комар.
Перелік дисциплін, які забезпечує кафедра:
1. Практика усного та писемного мовлення
2. Практична граматика