ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА ЯК СИМВОЛ МУДРОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

" data-title="ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА ЯК СИМВОЛ МУДРОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ">

Людське життя , подібно до пісні,
гарне не тривалістю, а чесністю.
Г.С.Сковорода

На факультеті іноземних мов 30 листопада 2022 року було проведено круглий стіл на тему: «Григорій Сковорода як символ мудрості української землі» з нагоди відзначення 300–річчя з дня народження великого українського філософа Григорія Савича Сковороди. Під час роботи круглого столу учасники мали змогу переглянути презентацію про життя, навчання, творчість, філософські та педагогічні погляди Григорія Сковороди. Також було цікавим обговорення творчої спадщини сковороди, особлива увага була приділена афоризмам, які і нині є надзвичайно актуальними. Викладачі та студенти факультету взяли участь у обговоренні «філософії серця» та «філософії щастя» Г. Сковороди.