ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ У ХАРКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Під час зустрічі здобувачі освіти визначили свій рівень мотивації та обговорили фактори, що впливають на підвищення її рівня. Групова та індивідуальна робота, позитивний обмін досвідом та ідеями сприяли досягненню мети зустрічі. Крім цього, були запропоновані для ознайомлення та подальшого використання практичні онлайн ресурси.
Ми щиро вдячні кафедрі теорії і практики англійської мови ХНПУ імені Г.С. Сковороди за продуктивну співпрацю та чекаємо на нові зустрічі!

" data-title="ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ У ХАРКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ">

15 вересня 2023 року доцент кафедри англійської мови та методики її навчання, Тетяна Вікторівна Капелюшна, провела гостьову лекцію у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди. Інтерактивне заняття було присвячено актуальній проблемі методики навчання англійської мови, зокрема, мотивації до вивчення іноземних мов. На онлайн заході були присутні студенти IV курсу українського мовно-літературного факультету.