ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «НА КИЧЕРІ»

25 квітня 2018 року народний хореографічний колектив профспілок України “Inspiration” факультету іноземних мов УДПУ ім. Павла Тичини взяв участь у VI фестивалі хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці “На кичері”, організатором якого є КВНЗ “Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Шевченка. Щовесни, напередодні Міжнародного Дня танцю, на сцені Уманського міського Будинку культури ім. Ю. Смолича збираються юні танцівники міста та району із метою розвитку хореографічного мистецтва, налагодження творчих та дружніх відносин між хореографічними колективами різних типів навчальних закладів, поширення інтересу до різних напрямків хореографічного мистецтва, пропаганди національно-патріотичного виховання та вшанування пам’яті Заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина м. Умань Вадима Васильовича Костриці. Всіх учасників було нагороджено дипломами лауреата фестивалю.

" data-title="ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «НА КИЧЕРІ»">