ФАХОВИЙ МОВНИЙ КУРС DAAD У ЛУЦЬКУ

Уже традиційною стала участь викладачів кафедри теорії та практики іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини у заходах Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Інституту Гете в Україні, що сприяє підвищенню кваліфікації викладачів та вдосконаленню методичного забезпечення навчального процесу.
Так, з 2.12.2019 по 6.12.2019 року викладач кафедри теорії та практики іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини Ставчук Н. В. брала участь у фаховому мовному семінарі «Sprach-und Kulturvermittlung durch interkulturelle deutschsprachige Literatur» («Вивчення мови і культури за допомогою міжкультурної німецькомовної літератури»), організованому Німецькою службою академічних обмінів у м. Луцьк на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Керівництво заходом забезпечував лектор DAAD з Луцька Андре Бьом (André Böhm) за участі літературознавця доктора Гюнтера Бека (Günter Beck), м. Аугсбург. До участі в семінарі були запрошені 25 германістів-викладачів вищих навчальних закладів і студентів-магістрів з Києва, Луцька, Харкова, Житомира, Умані, Дніпра, Кропивницького, Нікополя, Рівного, Тернополя, Миколаєва.

У програмі семінару: мовні тренінги, доповіді та їх обговорення, дискусії, круглі столи, робота у малих та великих групах. Учасники опрацьовували автентичні німецькомовні тексти, які відрізнялися тематично та стилістично, аналізували різноманітні міжкультурні ситуації і розглядали можливість використання подібних текстів на практичних заняттях з німецької мови. Також, в рамках програми було проведено екскурсії в Луцьку і Бродах – місті, де народився відомий австрійський письменник та журналіст Йозеф Рот.

" data-title="ФАХОВИЙ МОВНИЙ КУРС DAAD У ЛУЦЬКУ">