«ЄВРОПЕЙСЬКІ ІНДИКАТОРИ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ДОСЛІДЖЕНЬ» – ПЕРША ЗИМОВА ШКОЛА УАДО

Захід відвідало 26 представників ЗВО з різних університетів України. Під час заходу з презентаціями виступили добре знані науковці України. Спікери зосередили увагу на таких актуальних питаннях як: загальний огляд Європейських індикаторів якості освітніх досліджень, університетські рейтинги як механізм інтеграції української вищої освіти до Європейського простору вищої освіти, сучасні стандарти академічного письма для молодих дослідників: передові практики європейських університетів та видавництв, успішне написання грантових пропозицій (Європейський вимір), автономія та дослідження Європейських університетів, академічна доброчесність: найкращі практики університетів ЄС для українських закладів вищої освіти, якісні педагогічні дослідження: наративний підхід, емпіричні методи освітніх досліджень: уроки з проведення TALIS в Україні, огляд і структура баз даних міжнародних досліджень (TIMSS, PIRLS, ICCS, TEDS-M, ICILS, SITES, PISA, TALIS, PIAAC), міжнародні наукометричні бази даних як платформи для представлення наукових здобутків.

" data-title="«ЄВРОПЕЙСЬКІ ІНДИКАТОРИ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ДОСЛІДЖЕНЬ» – ПЕРША ЗИМОВА ШКОЛА УАДО">

Викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Оксана Заболотна, Тетяна Капелюшна, Наталя Гут, Ірина Грітченко, Тетяна Баланова та Людмила Загоруйко взяли участь у роботі І Зимової школи Української Асоціації дослідників освіти «Європейські індикатори якості освітніх досліджень», яка відбулася 28 січня – 02 лютого 2018 року у містах Дрогобич і Трускавець. Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне. Співорганізатором Школи виступив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.