Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
10.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

ЕСКУРСІЯ СОФІЇВКОЮ

08.09.2014 Uncategorized

Студенти 15, 16 груп факультету іноземної філології відвідали одне з чудес Європи – “Софіївський парк”, розташований в нашому місті. Дехто вперше дізнався про те, що цей «рай на землі» був побудований польським магнатом Станіславом Потоцьким для своєї дружини Софії Віти Потоцької в 1796 році.

Під час екскурсії відбулося перше знайомство студентів. В ході дружньої бесіди виявилося, що окрім навчання більшість студентів-першокурсників займаються спортом та намагаються знаходити вільний час на хоббі. Охоче розповідали про свої захоплення, вносили свої пропозиції щодо організації дозвілля в позаурочний час.

15,16 групи 2014

Відвідавши всі ці чудові, створені природою місця студенти нашого факультету були переповнені приємними емоціями. «З морем чудових вражень, в піднесеному настрої та з прекрасними фотознімками, ми повернулися додому,» — розповідають вони. Після такої вдалої екскурсії студенти 15, 16 груп закликають своїх товаришів відвідати Уманський парк, адже “Софіївка” – це Храм Природи, який зобов’язаний відвідати кожен мешканець нашої планети.

Без сумніву, студентські роки найсприятливіші для нових зустрічей, знайомств, мандрівок, тому хотілося б побачити ще багато цікавих місць.