ДОСВІД ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ З ВИКЛАДАННЯ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

Здобувачі освіти I курсу 152по групи, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Мова та зарубіжна література (англійська мова та література) на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, мали чудову нагоду з 8.04.2024 по 5.05.2024 року пройти виробничу практику з викладання французької мови під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та практики іноземних мов Лаухіної Інни Станіславівни.
Магістранти діляться своїми враженнями: «Виробнича практика стала цінним досвідом, який дозволив нам спробувати себе у своїй майбутній професії. Нам надзвичайно сподобалось працювати з учнями, налагоджувати з ними дружні стосунки та надавати новий матеріал. Ми змогли впоратись із труднощами, які виникали під час занять та набули умінь і навичок, необхідних для проведення уроків, здобули неоціненний досвід використання інноваційних технологій під час навчання, мали змогу ознайомитись з вчительською документацією й самостійно розробили плани-конспекти занять з французької мови, які використовувала під час викладання. Але найбільш важливою частиною виробничої практики стало те, що ми ще більше закохались у французьку мову, таку милозвучну та таємничу».
Французька мова – це справжня скарбниця краси й вишуканості. Її звуки, ніби мелодія, що лине з витончених струн. Вона вабить своєю елегантністю, підкреслюється чарівним акцентом, що надає кожному слову особливої витонченості. Французька мова відома не лише своєю мелодійністю, але й своєю історією та значенням. Вона є офіційною мовою в 29 країнах світу, і цей факт свідчить про її глибокі корені та велич, надану їй людьми. Франкофонія, або спільнота франкомовних країн, є важливим аспектом, який поєднує мільйони людей з усього світу. Це не лише спільна мова, але й культурний міст, що з’єднує нас з величною спадщиною літератури, мистецтва та філософії.
«Саме тому, ми, як майбутні вчителі французької мови, маємо передати свою закоханість нашим учням! Ми щиро сподіваємось, що, почувши переклад французькою мовою вірша великої української письменниці Лесі Українки, який здійснила студентка 152по групи Наталія Галак, ви будете зачаровані її красою. Віримо, що люди, які говорять французькою мовою, таким чином дізнаються трохи більше і про українську культуру!»

" data-title="ДОСВІД ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ З ВИКЛАДАННЯ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ">