ДО УВАГИ МАГІСТРАНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ!

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ЛОНДОНІ

Магістранти факультету іноземних мов запрошуються до участі у навчальній програмі Leadership Education and Development (LEAD), що функціонує під патронатом Ukrainian-British City Club та МОН України, і триватиме у період з 9 по 23 липня 2016 року. Організатори програми пропонують талановитим українським студентам з різних регіонів країни провести 14 днів у Лондоні отримання досвіду, розуміння професійного середовища, трудової етики і корпоративної культури державних і приватних установ Великої Британії.
За допомогою серії презентацій, семінарів, кейсів і групових проектів учасники ознайомляться з роботою державних та приватних установ Сполученого Королівства, пройдуть цільове навчання в предметних галузях, які корисні в державному секторі України (наприклад, муніципального управління, лобіювання й управління проектами), а також отримають можливість налагодження контактів з професіоналами корпорацій, державними службовцями, студентами і колегами з Великої Британії. Програма також пропонує учасникам нетворкінг випускників і подальше наставництво.
Після завершення програми, учасники матимуть змогу взяти участь у волонтерській роботі або пройти стажуванню в установах державного сектора України.
Об’язковою умовою участі у програмі є навчання претендентів в магістратурі в 2016 році та відповідний рівень володіння англійською мовою. Претендент має спеціалізуватися на бізнес- або гуманітарних дисциплінах, демонструвати лідерські якості, успіхи у навчанні, а також бути соціально інтегрованим та мають сферу інтересів у державному секторі.
Умови участі.
Процес відбору учасників складається з двох етапів:
• заповнення анкети
• інтерв’ю по Skype з командою проекту англійською мовою.
Прикінцевий термін подачі заявки – 27 березня 2016 року. В разі відбору, кандидати будуть запрошені на інтерв’ю по Skype в середині квітня з командою проекту.
Програма покриває основні витрати: переліт, проживання, харчування, транспорт, освітньо-культурну програму, візу і страховку

Сайт програми – http://osvita.ua/abroad/higher_school/scholarships/50196/
За додатковою інформацією звертатися до координаторів з питань міжнародної діяльності факультету іноземних мов к.ф.н., доцента Сушкевич Ольги Валентинівни та к.п.н. Шульги Наталії Володимирівни (ауд. 404 кафедра англійської мови та методики її викладання)

JPEG Pro

" data-title="ДО УВАГИ МАГІСТРАНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ!">

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ЛОНДОНІ

Умови участі.
Процес відбору учасників складається з двох етапів:
• заповнення анкети
• інтерв’ю по Skype з командою проекту англійською мовою.

Сайт програми – http://osvita.ua/abroad/higher_school/scholarships/50196/

JPEG Pro