ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Постановою Верховної Ради України «Про визнання геноциду кримськотатарського народу» від 12 листопада 2015 року № 792-VIII депортація кримських татар з Криму у 1944 році визнана геноцидом кримськотатарського народу, а 18 травня в Україні установлено Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Законом України «Про корінні народи України» № 1616-IX від 1 липня 2021 року корінними народами України, які сформувались та території Кримського півострову визнано кримських татар, караїмів, кримчаків. Законом гарантовано дотримання, відродження та розвиток їх духовних, релігійних та культурних традицій та звичаїв, збереження матеріальної та нематеріальної культурної спадщини.
З метою вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 20 травня 2024 року на факультеті іноземних мов було проведено тематичний виховний захід, до якого долучилися здобувачі освіти 21-22 груп факультету іноземних мов. Куратори груп доценти кафедри англійської мови та методики її навчання Колісніченко Ангеліна Іванівна та Капелюшна Тетяна Вікторівна забезпечили змішаний формат проведення заходу. Попередньо здобувачам освіти було запропоновано перелік художніх та документальних фільмів, присвячених долі кримськотатарського народу для критичного аналізу інформації та обміну думками. Під час заходу здобувачі освіти проглянули презентацію та відео із історичними фактами щодо долі кримськотатарського народу. Дякуємо всім учасникам за активну участь!

" data-title="ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ">