ЧИ Є ЩОСЬ СПІЛЬНЕ МІЖ БАКТЕРІЄЮ ТА PRESENT SIMPLE?

Вивчення англійської мови – це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації та твердої впевненості в успішності його завершення. Великою проблемою для роботодавців є те, що розмовною та діловою мовою володіє значний відсоток молодих людей, а ось професійна іноземна мова поширена значно менше. Тому компанії, підприємства, фірми готові платити величезні гроші тим, хто нею володіє. Хіміки, біологи, екологи, географи, психологи, які володіють іноземними мовами, завжди будуть затребувані у таких компаніях та можуть розраховувати на успішну подальшу кар’єру. Студенти природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету розуміють це досить чітко, тому для них вивчення іноземних мов є у пріоритеті. К.п.н., доцент кафедри іноземних Шумаєва С.П., викладачі Палагута І.В. та Тарасенко А.В. намагаються створити для цієї категорії студентів комфортні умови. Під час карантину самостійна робота студентів під керівництвом викладача набуває нового значення. Це своєрідна перевірка готовності і студентів, і викладачів впоратися з вимогою сьогодення. Варто зазначити, що студенти природничо-географічного факультету позитивно себе зарекомендували. Вони вчасно виконують завдання, звітуються ними у системі Moodle та тримають постійний зв’язок з викладачами. Хочеться побажати всім міцного здоров’я і виразити сподівання зустрітися в стінах рідної Alma mater найближчим часом.

" data-title="ЧИ Є ЩОСЬ СПІЛЬНЕ МІЖ БАКТЕРІЄЮ ТА PRESENT SIMPLE?">