А ВИ ТЕЖ МРІЄТЕ РОЗМОВЛЯТИ АНГЛІЙСЬКОЮ З ПРАВИЛЬНОЮ ВИМОВОЮ?

Існує три так звані рівня вимови: перший – це неправильна вимова, яку не завжди вдається зрозуміти; другий – коли співрозмовнику потрібно докласти зусиль, щоб вас зрозуміти; нарешті, третій – коли ви розмовляєте без помилок, ваша вимова “чиста” та приємна на слух, а співрозмовники відразу вас розуміють.
Саме останній, третій, рівень володіння англійською мовою є метою навчальної дисципліни «Практична фонетика». Практичний курс фонетики починає викладатися з самого початку навчання і триває впродовж двох років, що є цілком достатньо для засвоєння фонетики англійської мови, допоможе якісно розмовляти, а також з легкістю сприймати на слух.
Опанувати дисципліну «Практична фонетика» допомагають кваліфіковані викладачі кафедри англійської мови та методики її навчання, які неодноразово проходили стажування в англомовних країнах та працюють за спеціальними методиками. На практичних заняттях вони аналізують мовлення, вказують на помилки та допомагають позбутися їх.
Крім того, ні для кого не є секретом: щоб правильно розмовляти, потрібно багато слухати. Тому студентам пропонується дивитися англомовні фільми, слухати пісні та аудіо записи. Наші фонетисти також практикують іще один ефективний метод – це запис власного мовлення. Коли ви розмовляєте, ви не чуєте себе і можете навіть не здогадуватися, як звучите англійською. Зате при прослуховуванні всі помилки стануть відразу ж помітними.
Отож, після двох років плідної праці на заняттях з «Практичної фонетики»:
1. Ви будете правильно вимовляти слова, ставити наголос на потрібні склади, а ваша інтонація стане автентичною;
2. Позбудетеся українського акценту, який багатьом заважає впевнено спілкуватися англійською мовою;
3. Вам стане легше сприймати мову на слух. Ви навчитеся розрізняти особливості вимови в різних регіонах Великобританії та США;
4. Нарешті, ви зрозумієте, що англійська мова не така складна, якою вона здавалася на початку.

" data-title="А ВИ ТЕЖ МРІЄТЕ РОЗМОВЛЯТИ АНГЛІЙСЬКОЮ З ПРАВИЛЬНОЮ ВИМОВОЮ?">

Безумовно, ви неодноразово чули , що дуже легко виявити українця за тим, як він розмовляє англійською. Ви можете в ідеалі знати граматику та володіти величезним словниковим запасом, але саме невірна чи неточна вимова виявить вас як не носія мови, а громадянина іншої країни.
Отож, після двох років плідної праці на заняттях з «Практичної фонетики»: