А ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО НАЦІОНАЛЬНІ СТЕРЕОТИПИ?

14 вересня відбулося вже традиційне для студентів факультету іноземних мов засідання мовного клубу «SpeakUp». Цього разу така зустріч відбулася онлайн, саме тому учасники у комфортній атмосфері за чашечкою кави зі смаколиками мали змогу обговорити надзвичайно актуальну на сьогодні проблему «National stereotypes».
Відомо, що щороку попит на вивчення англійської мови серед усіх вікових та соціальних верств зростає. Для того, щоб бути успішною особистістю, людина XXI ст. має бути обізнана в культурах та звичаях інших країн, а також толерантно ставитися до носіїв мови з інших країн. Тому одним із основних завдань нашого мовного клубу є ознайомлення молодого покоління із поняттям «культура інших країн», зокрема тим, що охоплює релігію; їжу; те, що ми одягаємо, як ми це носимо; мову; шлюбні традиції; стереотипи; інформацію про гендерні ролі; зовнішній вигляд; прикмети; літературу; музику; те, що ми вважаємо правильним чи неправильним; як ми сидимо за столом; як вітаємо відвідувачів; як ми поводимось з коханими тощо. Знання цих деталей дозволить здобувачеві освіти вдало оперувати англійською мовою, а також надасть змогу протистояти викликам XXI століття, зокрема боротися з такими явищами, як расизм, шовінізм, фанатизм, упередження, стереотипізація, різні форми дискримінації тощо.
Факультет іноземних мов ставить за мету пропагувати європейські цінності, рівність та соціокультурну обізнаність студентів, що зокрема проявляється в обговоренні наймасовіших та найпоширеніших стереотипів. Адже «обізнаний – значить озброєний»!

" data-title="А ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО НАЦІОНАЛЬНІ СТЕРЕОТИПИ?">