ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА

Триває виробнича практика для студентів V курсу факультету іноземної філології. Педагогічна практика студентів є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу. Саме вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх учителів з їх практичною діяльністю у навчальних закладах, сприяє формуванню творчого ставлення майбутнього фахівця до педагогічної діяльності. Це надзвичайно важливий період у житті студента випускного курсу, адже захист виробничої педагогічної практики є першим етапом державної атестації вмінь і навичок студентів. Для виконання програми практики майбутні вчителі дають уроки англійської, німецької, французької мов та зарубіжної літератури, а також виконують функцію класного керівника в загальноосвітніх школах міста № 4, 11, 12, Уманській міській гімназії отримавши настанови та поради з боку вчителів та методистів.

5к фото1

Урок англійської мови в 9 Б класі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, студентки V курсу 51 групи Аліси Кашльовської  на тему: “Youth Culture”.

5к фото 2

Урок англійської мови в 9 А класі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, студентки V курсу 51 групи Наталії Федченко.

5к фото 4

5к фото 3

Урок німецької мови в 5 В класі Уманської міської гімназії, студентки V курсу 51 групи Карини Кривонос.

5к фото 5

Урок англійської мови в 9 класі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, студентки V курсу 52 групи Анни Худолій на тему: “Dance”, підтема: “Permission”.

5к фото 6

Урок англійської мови в 9 класі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, студентки V курсу 52 групи  Людмили Огниви  на тему: “Youth Culture”.

" data-title="ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА">

5к фото1