ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ СЛУХАЧАМ КУРСІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя,
знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі.
Франк Сміт

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, деспілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.
Загалом людина, яка володіє мовами, різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.
Курси іноземних мов, які функціонують при факультеті іноземних мов, надають можливість ефективного вивчення іноземних мов, відповідно до рівня володіння.
22 грудня 2017 року відбулось вручення сертифікатів слухачам, які успішно пройшли курси іноземних мов і підтвердили певний рівень володіння іноземною мовою.

Заступник декана факультету іноземних мов з навчально-методичної роботи Казак Юля Юріївна привітала всіх присутніх з новим досягненням у їхньому житті та вручила сертифікати  всім слухачам курсів та грамоти  – найбільш успішним.

Вітаємо слухачів курсів з черговим навчальним здобутком та нагадуємо, що наступний набір на курси відбудеться у лютому 2018 року.
Будемо надзвичайно раді бачити Вас серед слухачів наших курсів!!!

" data-title="ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ СЛУХАЧАМ КУРСІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя,
знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі.
Франк Сміт

Будемо надзвичайно раді бачити Вас серед слухачів наших курсів!!!