НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

Присутні на конференції методисти від кафедр англійської мови та методики її навчання, слов’янських мов та зарубіжної літератури, виховних технологій та педагогічної творчості кандидат педагогічних наук, ст.викладач Євгенія Сергіївна Процько, ст.викладач Юрій Олексійович Ревук, кандидат педагогічних наук, доцент Алла Володимирівна Добридень ознайомили з програмою практики й необхідними звітними матеріалами, дали вичерпні відповіді на запитання студентів та побажали їм натхнення, відваги та набуття професійного досвіду.

" data-title="НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ">

11 березня 2017 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з виробничої практики для студентів 4 курсу заочної форми навчання напряму підготовки Філологія. Мова і література (англійська)*. Студенти матимуть змогу не лише ознайомитися із роботою школи, організацією навчально-виховного процесу, а й спробувати себе на педагогічній ниві – у ролі вчителя англійської мови, світової літератури та класного керівника.