НАУКА – НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА СТУДЕНТСТВА

Сучасний студент є гармонійно розвиненою людиною, яка володіє високими особистісними якостями та при цьому має можливість максимально реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал. З огляду на це, в Уманському державному педагогічному університеті особлива увага приділяється роботі по залученню до науково-дослідної і науково-практичної роботи обдарованої студентської молоді.

Під керівництвом викладачів кафедр студенти плідно працюють над дослідженням філологічних тем, беручи активну участь у роботі різноманітних наукових конференцій, конкурсів, проектів, які проводяться як Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, так і іншими ВНЗ України.

Так, студенти університету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Фахівець XXI століття: Професійні мовні компетенції» (м. Житомир). Матеріали конференції висвітлюють актуальні питання філології, психології, педагогіки, історії, екології, інформатики, менеджменту, економіки та медицини.

житомир

За результатами конференції було укладено збірник, всі статті якого написані англійською, німецькою та французькою мовою. Перевагою написання статей до конференції стало наукове консультування викладачами університету такими як: І.Б. Бойчевська, Н.В. Гут, А.О. Гребьонкіна, Л.О. Загоруйко, С.О. Коваленко, С.П. Шумаєва, І.Ю. Щербань.

збірник молодих науковців1

На конференції студенти виступили з наступними доповідями: Can slide share service be useful for teacher (Бердес А.), Overwhelming feeling of resentment (Бевзенко Д.), Using of publisher environment in teacher’s educational activity (Браславська Д.), Temperament as psychological concept (Василенко О.), Using of new learning tools (Гаврилюк А.), How to make choreography more effective (Ворона В.), Information technology in modern life (Діхтярук В.), Gender and psychology (Дзьонь А.), What are learning disabilities (Зелінська І.), Democratic schools (Кондратюк В.), Foreign tourism in Ukraine (Матюк Б.), Sportsmen under pseudonyms (Мельник Н.), The development of small tourism business in Ukraine (Олійник Д.), Child welfare system: social service for family, children and youth (Похвалюк І.), Environmental charm of rural green tourism in the modern world (Потапова К.), Web 2.0 technologies and their use (Приємська І.), What is the future of English teaching (Руда В.), Environment of knowledge maps’ creation (Терновська В.), The role of family education in personality development (Тирса О.), Factors that influence prenatal development (Штонда Д.).

збірник молодих науковців2

Без сумніву, що наука супроводжує людину усе життя, а на етапі студенства, вона є одним із найбільш вагомих етапів становлення фахівця.

" data-title="НАУКА – НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА СТУДЕНТСТВА">

житомир