Війна ставить виклики перед нами щодня. Дуже важливо мати підтримку у такій ситуації: матеріальну, моральну, дружню. Уманська громада завжди стоїть на збереженні пріоритетів допомоги тим, хто її гостро потребує сьогодні, у часи російської агресії.

Німецькі друзі з міста-побратима Нордерштедт (Німеччина) знову допомагають нам. Цього разу було отримано гуманітарну допомогу для соціальних закладів у вигляді посуду, засобів гігієни, засобів реабілітації та одяг. Факультет іноземних мов повсякчас радо підтримує волонтерські ініціативи громади. Вкотре здобувач освіти факультету другого року навчання ОС «магістр» Ілля Притула долучився до події як перекладач для гостя із Німеччини.

Іноземна делегація відвідала село Дмитрушки, адміністративний центр Дмитрушківської сільської громади Уманського району Черкаської області, де переглянули усі будівлі соціального захисту населення, будинки ветеранів, дізналися багато цікавої та корисної інформації про історію Уманщини. У місті Умань іноземні гості відвідали заклад громадського харчування, де обговорили співпрацю з партнерами та підписали ділові угоди з містом-побратимом Нордерштедт, завітали у соціальні готелі, прогулялися визначними містами громади.

Ще раз переконуємося, що факультет іноземних мов – це заклад вищої освіти, який надає широкі можливості не лише для вивчення популярних іноземних мов, а й для ґрунтовної мовної практики різноманітного формату та змісту, як для випускників закладу, так і для діючих здобувачів освіти. Тому запрошуємо на навчання на факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини усіх, хто прагне йти у ногу із часом, вивчати іноземні мови, подорожувати, спілкуватися із носіями мови та знаходити друзів по усьому світу!!!

" data-title="ДОПОМОГА ГРОМАДІ ТА ПРАКТИКА МОВИ: ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ПЛІДНО ПРАЦЮЮТЬ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС">