УЧАСТЬ В ЛІТНІЙ ШКОЛІ – РОЗШИРЮЄМО МІЖНАРОДНУ НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ

З 14 по 20 липня 2024 року Діана Кульбіда, старший викладач кафедри теорії та практики іноземних мов факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, брала участь у Міжнародній літній школі «Internationalization and Internationalization at Home through Virtual Exchange: Creating a Motivating Environment for Collaborative Online International Learning (COIL)». Організатором тренінгів, які проходили англійською мовою, є Університет ім. Адама Міцкевича у Познані. Участь у Міжнародній літній школі взяли представники 29 закладів вищої освіти України.
Учасники Літньої школи знайомилися з глобальними трендами і викликами у вищій освіті, особливостями впровадження елементів інтернаціоналізації через віртуальні обміни студентів та організацією спільного міжнародного онлайн-навчання. Пізнавальні лекції та воркшопи провели польські колеги: Костянтин Мазур, Анна Басінська, Катаржина Радке, Анна Кваснєвська. Професійний досвід та можливості, якими вони поділилися, розширили уявлення щодо майбутнього української вищої освіти. Ініціатива Університету Адама Міцкевича дозволила українським науковцям приєднатися до цікавої співпраці, світового наукового потоку, відчути себе не залишеними наодинці в круговерті війни.
Діана Кульбіда вдячна за можливість бути залученою до процесу інтеграції української науки в європейський освітній простір, за теплий прийом та щирі слова підтримки Проректору з міжнародної співпраці Університету ім. Адама Міцкевича професору Рафалу Вітковскі, а також факультету іноземних мов та відділу міжнародних зв’язків Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини за сприяння у професійному зростанні. Окрему вдячність викладачка висловлює колегам з різних куточків України, які надихали своїм професіоналізмом, щирістю й готовністю до співпраці та сподівається, що отримані знання й досвід під час цього короткострокового стажування матимуть довгостроковий вплив на розвиток освітнього процесу в університеті, а кафедра теорії та практики іноземних мов матиме змогу запровадити нові міжнародні освітні проєкти й поглибити міжкультурну взаємодію для створення глобального освітнього простору.

" data-title="УЧАСТЬ В ЛІТНІЙ ШКОЛІ – РОЗШИРЮЄМО МІЖНАРОДНУ НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ">