СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ АКТИВНО ПРАЦЮЮТЬ НАВІТЬ ВЛІТКУ

До Дня української державності Уманський краєзнавчий музей провів цікавий майстер клас для дітей. Співробітницею закладу є здобувачка 4 року навчання ОС «бакалавр» факультету іноземних мов Лоліта Томак, яка, попри спеку, разом із учасниками івенту плідно провели час і виготовили українські прапори у вигляді долоньок.
Радіємо, що маємо таких талановитих учасників!

" data-title="СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ АКТИВНО ПРАЦЮЮТЬ НАВІТЬ ВЛІТКУ">

Радіємо, що маємо таких талановитих учасників!