ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР»

Згідно затвердженого графіку складання випускних екзаменів та захисту кваліфікаційних робіт з 06 по 28 червня відбулась випускна атестація здобувачів освіти ОС «Бакалавр». Комісія працювала у такому складі: голова ЕК – доц. Ольга СУШКЕВИЧ, заступник голови – доктор філософії Юлія КАЗАК, секретар – доц. Ольга ЯЛОВЕНКО, члени ЕК: доц. Алла ГЕМБАРУК, доц. Ангеліна КОЛІСНІЧЕНКО, доц. Людмила ВЕРЕМЮК, доц. Галина АВЧІННІКОВА, доц. Оксана ЛЕВЧУК, доц. Альона СОЛОДЧУК, доц. Світлана ПРИЩЕПА, викладачі кафедри теорії та практики іноземних мов Віктор ЛИТВИНЕНКО, Таміла ФІЛІПОВИЧ, а також запрошені стейкхолдери Костікова І.І., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та практики англійської мови Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Кушнір Т. О., методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської ОТГ та Войтік О. В., директор приватного закладу «Освітній простір SOVA».

Щоразу о 9.00 голова ЕК Ольга СУШКЕВИЧ розпочинала зустріч із хвилини мовчання за загиблими захисниками, завдяки яким подібні заходи можливі. З вітальним словом до здобувачів освіти зверталась також декан факультету Юлія КАЗАК.

Під час складання випускних екзаменів та захисту кваліфікаційних робіт (усі роботи пройшли перевірку на плагіат) 74 здобувачі освіти показали належний рівень набутих компетентностей, впевнено відповідаючи на додаткові питання членів комісії. А 11 здобувачів отримають диплом з відзнакою відповідної кваліфікації: вчитель мов (англійської та німецької) і зарубіжної літератури базової школи, вчитель мов (англійської та французької) і зарубіжної літератури базової школи, вчитель мов (англійської та іспанської) і зарубіжної літератури базової школи.

Щиро дякуємо усім членам комісії за продуктивну роботу, а здобувачів освіти вітаємо з отриманням кваліфікації і запрошуємо на навчання на ОС «Магістр»!

" data-title="ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР»">