ПИШАЄМОСЯ ПЕРЕМОЖЦЕМ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З ТВОРЧОГО ПИСЬМА

Творче письмо є однією з родзинок факультету іноземних мов і цьогоріч маємо ще одного переможця міжнародного конкурсу.  Григораш Михайло, студент 41 групи, за віршовану діджиталізовану поему «A Touch to Teaching» нагороджений дипломом та цінним подарунком за зайняте ІІ місце у ІІ Міжнародному конкурсі з творчого письма «Мої враження від шкільної практики: літературні імпровізації за улюбленими  мотивами американських та британських авторів із використанням цифрових освітніх інструментів» під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри англійської мови та методики її навчання Ольги Сушкевич та кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри іноземних мов Ірини Щербань.

Організаторами Конкурсу виступили Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, кафедра англійської філології та лінгводидактики та Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур, голова організаційного комітету – ректор Університету д.пед.н., проф. Ю.О. Лянной, керівники проєкту – Г.І. Подосиннікова, к.пед.н., доц., завідувач кафедри, керівник лабораторії, О.В. Багацька, к.філол.н., доц., доцент кафедри.

Співорганізаторами Конкурсу стали RELO US Embassy Ukraine, Childhood Education International (Center for Professional Learning) (США), TESOL Україна, Alecu Russo State University of Bălți (Молдова), Bowling Green State University (США), Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

До міжнародного журі конкурсу ввійшли представники університетів-партнерів – висококваліфіковані та досвідчені експерти-науковці, філологи та методисти з США: Debbie Rinehart (U.S. Department of State, RELO), Meg Riley (Childhood Education International), Natalya Watson and Veronika Maliborska (Northeastern University of Boston), Anastasiia Kryzhanivska (Bowling Green State University); з Молдови – Silvia Bogdan (Alecu Russo Balti State University), України – Олена Ільєнко (президент TESOL), Ольга Сушкевич, Ольга Яловенко (УДПУ), Валентина Черниш (КНЛУ), Людмила Прадівлянна (ВДПУ), Ірина Задорожна, Тетяна Кондратьєва (ТНПУ), Ніна Христич (Університет Григорія Сковороди в Переяславі), Світлана Смоліна (Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка), Наталія Тучина, Ярослава Сазонова, Олена Чухно (ХНПУ), Тетяна Король (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»), Ірина Школа, Богдана Салюк (БДПУ).

" data-title="ПИШАЄМОСЯ ПЕРЕМОЖЦЕМ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З ТВОРЧОГО ПИСЬМА">