ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

26 червня 2024 року на факультеті іноземних мов відбулося засідання зборів трудового колективу. Порядок денний – погодження кандидатури претендента на посаду декана факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доктора філософії, доцента Казак Юлії Юріївни.

Трудовий колектив – це викладацький, лаборантський та студентський штат факультету, який своїм волевиявленням засвідчує та підтримує програму. Легітимність зборів було підтверджено проректором із гуманітарних питань Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ревнюк Наталією Іванівною.

На зібранні було заслухано детальну програму розвитку факультету іноземних мов на 2024-2028 рр., представлену кандидатом. Підкреслимо, що місія факультету залишається незмінною: вивчення іноземних мов, усебічний розвиток особистості в умовах війни та служіння задля повоєнного та післявоєнного розвитку м. Умань, громади, Черкаської області та країни.

Трудовий колектив факультету іноземних мов погодив заявлений перспективний план розвитку факультету одноголосною підтримкою кандидатури претендента на посаду декана факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доктора філософії, доцента Казак Юлії Юріївни.

Вітаємо Казак Юлію Юріївну із проходженням цього етапу, висловлюємо подяку за те, що залишається із рідним факультетом у цей час щоденних викликів та віримо у спільну плідну роботу на шляху до наближення перемоги!

" data-title="ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ">