SPEAK UP TEENS: ЧИ ВІРИТЕ ВИ У ГЕНДЕРНІ СТЕОРЕТИПИ?

Факультет іноземних мов регулярно проводить уже традиційні для нас засідання мовного клубу Speak Up Teens. Це чудова можливість поспілкуватися англійською мовою та подискутувати на актуальні теми.
Цієї середи учні 9-11 класів мали змогу обговорити надзвичайно нагальне питання, а саме боротьбу з гендерними стереотипами в Україні та за її межами.
Гендерні стереотипи – це певне прийняте у суспільстві бачення того, що означає не просто народитися чоловіком або жінкою, а бути ними. Такі стереотипи існують в будь-якому суспільстві, Україна – не виняток. Чим загрожує стереотипізація і як із нею боротися? Про це ми і говорили із учнями у невимушеній дружній атмосфері.
Зокрема учасники клубу мали можливість висловити власну думку щодо таких питань:
– Чи є різниця між англійськими словами “sex” і “gender”?
– Чи всі стереотипи є негативними?
– Як шкодить стереотипізація чоловікам та жінкам?
– Чи потрібен фемінізм в Україні?
– Чи зіштовхувалися ви особисто із будь-якими проявами стереотипізації?
– Що я можу зробити, аби подолати шкідливі стандарти та штампи, що досі існують у нашому суспільстві?
Якщо і ви хочете обговорювати актуальні соціальні питання, останні новини із світу кіно, музики і телебачення, доєднуйтеся до нашого мовного клубу! Чекаємо на Вас що два тижні у середу о 16:00!

" data-title="SPEAK UP TEENS: ЧИ ВІРИТЕ ВИ У ГЕНДЕРНІ СТЕОРЕТИПИ?">

– Чи є різниця між англійськими словами “sex” і “gender”?
– Чи всі стереотипи є негативними?
– Як шкодить стереотипізація чоловікам та жінкам?
– Чи потрібен фемінізм в Україні?
– Чи зіштовхувалися ви особисто із будь-якими проявами стереотипізації?