ІНВЕСТУЙТЕ В СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З ФАКУЛЬТЕТОМ ІНОЗЕМНИХ МОВ!

Викладачі факультету іноземних мов на чолі із заступником декана доцентом Аллою Федорівною Паладьєвою завжди плідно працюють у контексті проведення консультативних зустрічей щодо вибору майбутньої кар’єри випускниками шкіл. Результатом чергової поїздки у навчальні заклади Одеської області є більше 30 анкет потенційних абітурієнтів. Звичайно, частина здобувачів освіти ще не визначилась з майбутнім фахом, проте факультет іноземних мов вже зацікавив багатьох майбутніх абітурієнтів. Актуальним питанням під час зустрічей була прикладна сфера застосування набутих знань і навичок; вона дійсно не обмежується школою, адже випускники факультету відкривають приватні мовні школи, працюють перекладачами і тьюторами. Вивчати іноземні мови завжди було і є актуальним на ринку праці, знання мови відкриває нові можливості. Зробіть і Ви вірний вибір та інвестуйте в своє майбутнє вже сьогодні!

" data-title="ІНВЕСТУЙТЕ В СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З ФАКУЛЬТЕТОМ ІНОЗЕМНИХ МОВ!">