«НІМЕЦЬКА ОСІНЬ 2023». ВІРНІ ТРАДИЦІЯМ

25 жовтня на факультеті іноземних мов відбувся щорічний захід «Німецька осінь», який потішив присутніх неймовірною атмосферою. Ведучі Балакірєва Вікторія (31 група) та Притула Ілля (151по група) забезпечили інтерес кожного до дійства, розповіли про німецькі осінні свята – Октобер Фест та День Єдності Німеччини, згадали про підтримку Німеччини українському народу в часу війни – а це і військова, і фінансова, і гуманітарна, і пільги й прихисток для біженців та інше. Між Вікторією та Іллею виникали суперечки щодо граматики, фонетики й лексики німецької мов, а саме – чи складніша вона за англійську. Та після дискусії було знайдено правильне рішення – кожна мова по-своєму прекрасна та унікальна. А полюбити її допомогли німецькі колискові, ліричні та сучасні пісні – які звучали на заході.
Родзинкою «Німецької осені» стала вікторина від студента 31 групи Гордашевського Володимира, який не гірше відомих учасників КВН чи стендап шоу провів цю вікторину оригінально й емоційно, і жоден не залишився без посмішки на обличчі. Володимир експертно охарактеризував стереотипи німців, розповівши більше про пиво, автомобілі, літературу, освіту й музику. Переможцем вікторини стала Циня Олена (студентка 31 групи).
Учасники оцінили також блискучі жарти Притули Іллі, сповна насолодившись німецьким гумором. На прохання студентів додаємо це відео нижче. На завершення прозвучала пісня «Das alles ist Deutschland», яка вже стала традицією заходу, адже гурт «Die Prinzen» з гордістю та гумором показує, якою є Німеччина насправді (https://www.youtube.com/watch?v=M9EKAjMS5WU).

Наприкінці свою позитивну оцінку старанням організаторів заходу висловила професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов Білецька Ірина Олександрівна, і також викладачі кафедри та студенти, які були просто натхненні енергетикою дійства й запропонували частіше організовувати подібні заходи, що обов’язково буде враховано!

" data-title="«НІМЕЦЬКА ОСІНЬ 2023». ВІРНІ ТРАДИЦІЯМ">