НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

Ольга Григорівна доповіла про результати роботи МАН у минулому 2022/2023 навчальному році. Керівник Регіонального центру МАН, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Миколаївна Бербець розповіла про організацію роботи центру та проведення заходів для учнів-членів МАН закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади в УДПУ імені Павла Тичини.

Про систему роботи з обдарованою молоддю з метою підготовки до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з власного досвіду поділилася вчитель інформатики, вчитель вищої категорії Уманської гімназії №11 Уманської міської ради Черкаської області Леся Вікторівна Крижановська.

Роботу секції англійської мови Малої академії наук на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини очолює кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз.
Запрошуємо обдарованих учнів, яким цікаво здійснити наукові розвідки з англійської мови до участі у МАН!

" data-title="НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК">

20 жовтня 2023 року відбулося спільне організаційне засідання науковців-консультантів, членів Регіонального центру МАН Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та учителів-керівників учнівськими дослідженнями в МАН.
На початку зустрічі з вітальним словом до присутніх звернулися начальник управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради доктор економічних наук, професор Ольга Григорівна Чирва та проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Леонідівна Годованюк. Модератором зустрічі виступила керівник Центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради Інна Михайлівна Трохименко.