НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

" data-title="НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ">

На факультеті іноземних мов 23 жовтня розпочалася виробнича практика у здобувачів спеціальності 035.041 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська. Напередодні, 19 жовтня, заступником декана з питань педагогічної практики доцентом Оленою Павлівною Бевз та керівником практики доцентом кафедри англійської мови та методики її навчання Оксаною Андріївною Левчук було проведено настановчу конференцію, під час якої здобувачі ознайомилися з метою, завданнями та особливостями роботи в установах, що надають населенню послуги з перекладу. Відтак, впродовж 6-ти тижнів здобувачі ОС Магістр матимуть змогу спробувати себе у ролі перекладачів та насолодитися специфікою професії, яку вони обрали. Бажаємо їм наснаги та цікавого досвіду роботи!