ГЕРОЇ РІДНОГО КРАЮ

З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України та на виконання Закону України від 13 грудня 2022 року № 2834-IX “Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності”, а також на пропозицію Мінветеранів до Дня захисників і захисниць України на факультеті іноземних мов були проведені заходи мужності «Герої рідного краю», присвячені мешканцям місцевих територіальних громад, які дають відсіч російській агресії, захищають територіальну цільність нашої держави та зробили особистий внесок у захист незалежності України.
Адміністрація, професорсько-викладацький склад та здобувачі освіти ОС Бакалавр та ОС Магістр факультету іноземних мов зібрали макулатуру. Кошти, отримані за передання її на переробку, будуть надіслані на потреби ЗСУ.

Члени студентського самоврядування 19 жовтня 2023 року провели захід «Подаруй посмішку та підтримай воїна», у рамках якої усі бажаючі мали змогу залишити теплі слова військовим на прапорі України. Прапор буде надіслано до Першої мінометної батареї 3 механізованого батальйону Окремої Президентської бригади імені Гетьмана Богдана Хмельницького. Розмова також тривала про пам’ятні події російсько-української війни та визначні здобутки як українського війська в цілому, так і окремих представників місцевих територіальних громад.

У межах поширення та підтримки інформації відкрито збір коштів на автозапчастини для Першої мінометної батареї 3 механізованого батальйону Окремої Президентської бригади імені Гетьмана Богдана Хмельницького, яка знаходиться зараз безпосередньо на Шахтарському напрямку Донецької області. У цьому батальйоні проходить службу тато студентки 3 курсу факультету іноземних мов Ліни Ткачук.
Посилання на банку:

Картки:
Приватбанк
4731 1856 1896 9908 Ткачук Л.Л.
Монобанк
5375 4141 2457 4574 Ткачук Л.Л.

Збір триватиме до 10.11.2023 року. Серед власників найбільших донатів буде розіграно прапор України, який підпишуть військовослужбовці цього підрозділу.
Підтримаймо захисників!

" data-title="ГЕРОЇ РІДНОГО КРАЮ">

Посилання на банку:

Картки:
Приватбанк
4731 1856 1896 9908 Ткачук Л.Л.
Монобанк
5375 4141 2457 4574 Ткачук Л.Л.

Підтримаймо захисників!