ПРОФЕСІЯ ПЕДАГОГА – ЦЕ ПОКЛИКАННЯ!

Якщо Ви мрієте про кар’єру вчителя англійської мови,
тоді цей допис для Вас!
Як відомо, професія педагога є однією з найважливіших у світі. Педагоги – це люди, які мають безцінний досвід та знання, що передають своїм вихованцям, які у майбутньому стають лідерами в усіх сферах діяльності. Вибір педагогічної професії, без сумніву, потребує наполегливості, щирого бажання молодого вчителя спілкуватися із учнями, щоденної наснаги та моральної стійкості. Але… усі старання педагога того варті, адже у класі вас завжди зустрічатимуть запалені вогником дитячі очі, їхні доброзичливі посмішки, теплі слова підтримки.
Здобувачі вищої освіти 11 та 12 груп факультету іноземних мов на семінарських заняттях з «Основ педагогічної майстерності» (викладач – доцент Алла Добридень) мали чудову нагоду відчути себе у ролі вчителя. У ході заняття кожен учасник, використовуючи педагогічну техніку, інтерактивні методи навчання, свою харизму та артистизм проводив фрагмент уроку з англійської мови.
По завершенню імпровізації наші майбутні фахівці зрозуміли, що не так просто зацікавити своїх вихованців, тримати увагу, активно залучати всіх учасників освітнього процесу! Але зробили для себе висновки, що вчитель – майстер своєї справи, має бути цікавим, креативним, винахідливим!
Тож бажаємо нашим здобувачам-початківцям не розчаруватися у зробленому виборі професії, гарно вчитися, формувати практичні вміння і навички, які стануть в нагоді майбуття.
Пропонуємо вашій увазі осінній фото колаж наших першокурсників.

" data-title="ПРОФЕСІЯ ПЕДАГОГА – ЦЕ ПОКЛИКАННЯ!">

Якщо Ви мрієте про кар’єру вчителя англійської мови,
тоді цей допис для Вас!
Пропонуємо вашій увазі осінній фото колаж наших першокурсників.