Порядок проведення прямих таємних виборів кандидатів до складу Студентської ради:
1. З 09 по 15 вересня 2023 року – реєстрація кандидатів до складу Студентської ради факультету іноземних мов.
Для реєстрації кандидату необхідно подати резюме, вказавши активну громадську діяльність та пріоритети вибору, автобіографію голові студентського самоврядування. Контактний номер голови студради: 063-335-25-20 (Анастасія Діденко).
2. 18 вересня 2023 року – вибори складу Студентської ради факультету іноземних мов.
Ознайомитися із резюме кандидатів можна на сторінці факультету за посиланням: https://fld.udpu.edu.ua/studrada-fakultetu/

" data-title="ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ КАНДИДАТІВ ДО СКЛАДУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Згідно положення про студентське самоврядування в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини від 20 жовтня 2016 року затверджено наступний порядок проведення прямих таємних виборів кандидатів до складу Студентської ради структурного підрозділу (факультету), визначено кількісний та обрано особовий склад Виборчої комісії.