ВІТАЄМО У ДРУЖНІЙ СІМ’Ї ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ!

Що для вас є навчання в університеті? Що означає бути студентом? Це, в першу чергу, дружній колектив, спільнота однодумців та партнерів.
Знайомство із новим містом та альма матер може відбуватися по-різному: у тісному колі рідних та найближчих друзів або, навпаки, весело, цікаво, активно та пізнавально. Першокурсникам факультету іноземних мов пощастило долучитися саме до активного ознайомлення, організованого радою студентського самоврядування на чолі із студдеканом факультету. Перші вихідні у новому місті здобувачі вищої освіти першого року навчання провели за екскурсією містом, найвизначнішими його місцями, іноді навіть мало відомими. Завершилася пригода квест грою за видатними локаціями міста.
Сподіваємося, що головну мету події – зближення із одногрупниками, новим колективом, середовищем – досягнуто. Бажаємо нашим початківцям лише плідного навчання та досягнення найвищих вершин!

" data-title="ВІТАЄМО У ДРУЖНІЙ СІМ’Ї ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ!">