НЕ ЗАЗІХАЄМО НА ЧУЖЕ, АЛЕ Й СВОГО НЕ ВІДДАМО!

Сьогодні, 16 лютого 2022 року, з метою виконання Указу Президента «Про невідкладні заходи з консолідації Українського суспільства» вперше в Україні відзначається державне свято – День Єднання. У такий важливий і напружений для країни момент наша велика родина факультету іноземних мов зібралася для відзначення такої пам’ятної дати в історії нашої держави. Викладачі і студенти зібралися разом, щоб засвідчити свою відданість нашій Батьківщині. Ми, освітяни, маємо величезну відповідальність за майбутнє України, оскільки тільки освіта приведе до духовної та матеріальної заможності суспільства. Ця подія – нагадування кожному українцю про те, що сила Української держави у згуртованості. Тому щиро бажаємо всім миру і згуртованості! Нехай розум, воля і любов до рідного краю об’єднує нас для здійснення високої мети – процвітання незалежної України. Слава Україні!

" data-title="НЕ ЗАЗІХАЄМО НА ЧУЖЕ, АЛЕ Й СВОГО НЕ ВІДДАМО!">