ОБМІН ДОСВІДОМ ТА ІДЕЯМИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

10 квітня 2020 року факультетом іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини спільно з Регіональним центром навчання іноземних мов, Відділом порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України, УАДО та Національним авіаційним університетом було проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію «Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст».
У роботі конференції взяли участь науковці, аспіранти та здобувачі, керівники навчальних закладів та освітніх установ, викладачі, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, студенти та магістранти закладів вищої освіти, усі зацікавлені проблемами розвитку освітніх систем у глобальному вимірі. До оргкомітету конференції надійшло 198 заявок, тез і статей учасників, серед них із Польщі – 1, Китайської Народної Республіки – 1, Казахстану – 2; Вірменії– 2, Грузії – 2. Надзвичайно вдячні всім, хто долучився до роботи конференції. Різноманіття напрямків проведення Інтернет-конференції дає надію на те, що цей досвід матиме успішне продовження.

" data-title="ОБМІН ДОСВІДОМ ТА ІДЕЯМИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ">