ВИВЧАЄМО ІНОЗЕМНУ МОВУ ЗІ СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТУ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

У нормативно-правових документах України зазначається про необхідність встановлення нових стратегічних напрямів процесу оволодіння іноземною мовою, перегляду цілей, змісту, методів, прийомів і засобів навчання у закладах вищої освіти. Особливо це стосується майбутніх учителів початкової школи, оскільки в початкових класах учитель-предметник має враховувати не тільки індивідуальні, вікові та психологічні особливості школярів, а й особливості змісту навчання іноземної мови на початковому етапі. Надзвичайно важливо, щоб вчитель початкової школи досконало володів предметом, який він викладає, адже від його професіоналізму залежить рівень успішності учнів під час навчання в основній та старшій школі.
Навчально-виховний процес факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету орієнтується на формування освіченої, всебічно розвиненої особистості, яка повинна мати необхідні професійні якості й сприяє оволодінню студентською молоддю іноземними мовами на усіх факультетах. Особлива роль у зазначеному належить кафедрі іноземних мов, яка опікується викладанням іноземної мови на 11 факультетах УДПУ імені Павла Тичини. Процес викладання іноземної мови на факультеті початкової освіти забезпечують: д.п.н., професор кафедри іноземних мов Безлюдна В. В., к.п.н., доцент кафедри іноземних мов Гут Н. В, к.п.н., доцент кафедри іноземних мов Бондар Г. О.
Сподіваємося, що студенти продемонструють високий рівень знань з іноземних мов у своїй трудовій діяльності!

" data-title="ВИВЧАЄМО ІНОЗЕМНУ МОВУ ЗІ СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТУ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ">