ІНОЗЕМНА МОВА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ?

Сьогодні багато батьків розуміють, що знання іноземної мови стало необхідним елементом освіченості дитини. Дитина, що володіє іноземною мовою, краще реалізує свої можливості і досягає значних успіхів в навчанні і в житті. Засвоєння іноземної мови для будь-якої дитини – це додаткова стимуляція мозку, тренування розумових здібностей та їх розвиток. Дослідження показали, що на заняттях англійської мови значно підвищується щільність мозку, збільшується кількість нейронів, підвищується здатність обробляти інформацію. Вивчення іноземної мови покращує мову, пам’ять і сенсорне сприйняття дитини.
Вихователі і вчителі в процесі раннього вивчення дітьми іноземних мов виконують ключову функцію. Поряд з батьками вони є найважливішими референтними особами для дитини і мають вирішальний вплив як на атмосферу в місцях навчання, так і на формування оточення дитини.

Саме тому, актуальність вивчення дисципліни “Іноземна мова (англійська)” на факультеті дошкільної та спеціальної освіти є беззаперечною, адже майбутні кваліфіковані фахівці, які мають знання іноземних мов, необхідні на рівні держави в забезпеченні належної якості дошкільної освіти. Робота на факультеті дошкільної та спеціальної освіти зі студентами спеціальності 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта забезпечується доцентом кафедри іноземних мов Павлюк В.І. Ефективне поєднання різноманітних методик вивчення іноземної мови на заняттях, використання технічних засобів навчання дозволяють студентам факультету дошкільної та спеціальної освіти отримати належні знання з іноземної мови і бути підготовленими до іншомовного спілкування.

" data-title="ІНОЗЕМНА МОВА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ?">