ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА І ……НАВЧАЙТЕСЯ!

Карантин – не привід ставити процес отримання знань на паузу, тому студенти факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини продовжують ефективно працювати. Викладачі надають освітні послуги за допомогою електронних пошт, соціальних мереж, різноманітних спільнот, блогів, каналів, інтерактивних засобів, електронних бібліотек та он-лайн уроків, надають необхідні консультації телефоном. А студенти активно виконують завдання, крім того проводять вільний від дистанційного навчання час з користю, пропагуючи вимогу-флешмоб «ЗалишайсяВдома».

" data-title="ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА І ……НАВЧАЙТЕСЯ!">