ХТО СКАЗАВ, ЩО ЕКОНОМІКА ТА ІНОЗЕМНА МОВА НЕСУМІСНІ?

Кадровий потенціал відіграє визначну роль у трансформаційних процесах національної економіки. Розвиток економіки країни, підвищення її конкурентоспроможності тісно пов’язано з формуванням конкурентоспроможного спеціаліста, який володіє іноземною мовою та є об’єктом пошуку сучасного роботодавця, функціонуючого в ринкових економічних умовах. Відтак, вивчення іноземної мови студентами економічних спеціальностей є надзвичайно важливим та актуальним.
Студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнес освіти УДПУ імені Павла Тичини вивчають дисципліну «Іноземна мова (англійська)» у межах двох семестрів 1 курсу. Завершується дисципліна заліковою формою контролю. Викладання забезпечують кандидати педагогічних наук, доценти кафедри іноземних мов Бойчевська Ілона Борисівна та Нестеренко Інна Борисівна. Студенти працюють з сучасними посібниками International Express і My Grammar Lab, надрукованими видавництвом Oxford University Press та Pearson.

1international_express_elementary_student_s_book-1

1international_express_elementary_workbook-1

Завдання на заняттях включають вивчення лексичного і граматичного матеріалу, економічних термінів з метою оволодіння вмінням функціонально застосовувати іноземну мову в ситуаціях професійного спілкування іноземною мовою. За допомогою навчальних відео та аудіо матеріалів студенти мають можливість поринути у природне середовище та краще оволодіти фонологічним, лексичним та граматичним матеріалом іноземної мови. Комунікативно-спрямовані завдання спонукають студентів до усного висловлювання, завдяки чому відбувається розвиток навичок монологічного та діалогічного мовлення.
Окрім наполегливого вивчення іноземної мови студенти 1 курсу НН ІЕБО беруть активну участь у навчальному та науковому житті кафедри іноземних мов факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. Так, студентки Мартовська Олександра та Цимбалюк Анна здобули ІІ та ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземної мови, яка відбулась 20 лютого 2020 року на кафедрі іноземних мов. Окрім того, Снігур Ліза та Цимбалюк Анна взяли участь у ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній Інтернет-конференції «Сучасні філологічні дослідження: традиції та інновації» (Умань, 20 березня 2020 рік).

Варто підкреслити й особливу активність студентів під час занять. Допитливість, уважність, прагнення до знань – ось те, що характеризує студентів-економістів і допоможе їм оволодіти іноземною мовою на належному рівні.

" data-title="ХТО СКАЗАВ, ЩО ЕКОНОМІКА ТА ІНОЗЕМНА МОВА НЕСУМІСНІ?">

1international_express_elementary_student_s_book-1