ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ

16 квітня 2015 року на факультеті іноземної філології відбулася звітна конференція з виробничої практики, яку проходили студенти ІV курсу 1, 2, 3 та 4 груп напряму підготовки Філологія. «Мова і література (англійська), спеціалізація: німецька /французька мова» у загальноосвітніх школах міста та за місцем проживання чи працевлаштування.

До складу факультетської комісії ввійшли декан факультету, к.п.н., доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт, заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент О. П. Бевз, групові керівники та методисти-предметники.

звітна конф 4 к.2

Під час проходження практики студенти виконували функції вчителя англійської мови, зарубіжної літератури та класного керівника. Робота конференції передбачала заслуховування звітів старост груп студентів, закріплених за певними загальноосвітніми закладами: Олексюк Наталії Василівни (Уманська міська гімназія, груповий керівник Козир Олена Анатоліївна), Нельги Оксани Сергіївни (ЗОШ № 3, груповий керівник Підгаєцька Ана Віталіївна), Сатанівської Тетяни Ігорівни (ЗОШ № 4, груповий керівник Холод Ірина Василівна), Баланової Тетяни Вікторівни (НВК «ЗОШ № 7– колегіум», груповий керівник Ремезовська Надія Миколаївна), Шапран Ірини Володимирівни (ЗОШ № 11, груповий керівник Пономарьова Оксана Андріївна), Романенко Катерини Романівни (ЗОШ № 12, груповий керівник Бойка Яків Анатолійович) та Підпалюк Аліни Леонідівни й Дозорець Олесі Вікторівни, які узагальнили результати виробничої практики студентів, які проходили її за місцем проживання на основі поданих клопотань.

звітна конф 4 к.1

Виступи студентів супроводжувалися жвавим обговоренням проблем, з якими студентам довелося мати справу, переваг і недоліків роботи у сільській і міській школі; обміном здобутим педагогічним досвідом, враженнями та новими здобутками.

звітна конф 4 к.

Результати педагогічної практики засвідчують належну методичну та фахову підготовку студентів, за що безперечно висловлюємо вдячність Надії Михайлівні, керівнику практики від факультету іноземної філології, Олені Павлівні, заступнику декана з питань педагогічної практики, груповим керівникам, методистам, викладачам фахових дисциплін, кураторам академічних груп, а також директорам шкіл, учительським колективам шкіл за створення належних умов і кваліфіковану допомогу студентам під час проходження виробничої практики.

" data-title="ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ">

звітна конф 4 к.2