16 квітня 2015 року на факультеті іноземної філології відбулася звітна конференція з асистентської практики, яку проходили магістранти V та VІ курсів спеціальності «Мова і література (англійська)» на кафедрі англійської мови та методики її викладання та в Уманському гумагітарно-педагогічному коледжі.

До складу факультетської комісії ввійшли декан факультету, к.п.н., доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт, заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент О. П. Бевз, групові керівники: к.філол.н., доцент Грабовий Петро Миколайович, к.п.н., доцент Гембарук Алла Степанівна, к.філол.н., доцент Ситенко Ольга Оленксандрівна та методисти-предметники: к.філол.н., доцент Кирилюк Марія Андріївна та к.п.н., доцент Лаухіна Інна Станіславівна.

звітна конф маг 2015

Звіти про результати проходження практики презентували старости академічних груп магістрантів: Салій Аліна Миколаївна (51 м група), Чернявська Ірина Олегівна (52 м група), Лосінець Інна Василівна (61 м група).

Магістранти висловили вдячність Надії Михайлівні, керівнику практики від факультету іноземної філології за надану можливість випробувати себе в якості викладачів вищого навчального закладу, за створення належних умов для проходження практики, а також високо оцінили підтримку й консультації з боку всього викладацького складу факультету.

звітна конф маг 20151

На завершення роботи конференції магістрантам оголосили оцінки за асистентську педагогічну практику, виставлені членами факультетської комісії після обговорення, якому передувало ретельне вивчення поданих магістрантами матеріалів, заслуховування звітів групових керівників. Результати педагогічної практики засвідчили належну методичну та фахову підготовку магістрантів.

" data-title="ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З АСИСТЕНТСЬКОЇ ПРАКТИКИ МАГІСТРАНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ">

звітна конф маг 2015

звітна конф маг 20151